Eaton Sleutelschakelaar RMQ compact terugverend 2 standen MS1 0no/2NC, - 186270
Artikelnummer: 21143667 | Fabrikantnummer: 186270 | EAN: 4015081817719
Omschrijving
Eaton Industries keuzeschakelaar, 2 schakelstanden, uitvoering van het bedieningselemen sleutel, knop zwart, gatdiameter 22.5mm, terugverend, beschermingsgraad (NEMA) overig, beschermingsgraad (IP) overig, 2 verbreekcontacten, uitvoering elektrische aansluiting overig, met frontring,
Het productnummer van de fabrikant is 186270. Het EAN nummer is 4015081817719. Het interne artikelnummer is 21143667.
Aanvullende informatie
Sleutelschakelaar, Assortiment: RMQ compacte oplossing, Complete apparatuur, terugverend, Kabel (zwart) met open einde, 4-polig, Kabellengte: 3.5 m, losse sloten niet geschikt voor sleutelinstallaties, 2 standen, Slot: MS1, beschermingsgraad: IP66 (frontzijde), IP65 (aan achterzijde), Frontring titaan, Aansluiting op SmartWire-DT: nee, 2 V, = Veiligheidsfunctie, via dwangmatig openen conform IEC/EN 60947-5-1, Weg van de bediening en bedieningskracht conform DIN EN 60947-5-1, K.5.4.1 Dwangmatige openingsafstand: mm 4.65, Weg van de bediening en bedieningskracht conform DIN EN 60947-5-1, K.5.4.1 Maximale weg: mm 5.7, Weg van de bediening en bedieningskracht conform DIN EN 60947-5-1, K.5.4.1 Minimale kracht voor dwangmatig openend: N E T 30, Dwangmatig openen (ZW): ja, Met 1 sleutel, normen en bepalingen: IEC/EN 60947-5-1, VDE 0660, beschermingsgraad: IP66 (frontzijde), IP65 (aan achterzijde)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Keuzeschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ C22
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Hoogte opening | 0 mm |
| Breedte opening | 0 mm |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Terugverend | Ja |
| Gatdiameter | 22.5 mm |
| Kleur knop | Zwart |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Sleutel |
| Aantal schakelstanden | 2 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Voedingsspanning | 0 - 0 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Kleur frontrand | Titanium |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Eaton Sleutelschakelaar RMQ compact terugverend 2 standen MS1 0no/2NC,
Artikelnummer: 21143667
Fabrikantnummer: 186270