Eaton STRRLAANS AKS1000 - 107208
Artikelnummer: 21123447 | Fabrikantnummer: 107208 | EAN: 4015081069712
Omschrijving
Eaton Industries ELATIS XBOARD aansluitklem stroomrail
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 107208. Het EAN nummer is 4015081069712. Het interne artikelnummer is 21123447.
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Aansluitmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Ja |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 1600 A |
| Max. aderdoorsnede | 1000 mm² |
| Stroomraildikte | 5 - 10 mm |
| Stroomrailbreedte | 20 - 30 mm |
| Breedte klem | 72 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product