Eaton Spreidklem 35-150MM² voor 12x5-20x10 - 138374
Artikelnummer: 21264496 | Fabrikantnummer: 138374 | EAN: 4015081351541
Omschrijving
Eaton Industries aansluitklem stroomrail
Het productnummer van de fabrikant is 138374. Het EAN nummer is 4015081351541. Het interne artikelnummer is 21264496.
Aanvullende informatie
Spreidklem, voor SASY60i en SASY60i-compact, voor railsystemen 12x5/10mm en 20x5/10, breedte=38mm, Ie=480A, aansluitdoorsnedes=35-150mm²
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Aansluitklem stroomrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Aansluitmateriaal
Toon alle producten in deze serie |
| Max. aderdoorsnede | 150 mm² |
| Geschikt voor | Vlakke rail |
| Geschikt voor aansluiting ronde geleider | Ja |
| Geschikt voor aansluiting sectorgeleider | Ja |
| Breedte klem | 38 mm |
| Stroomraildikte | 5 - 10 mm |
| Geschikt voor aansluiting bandgeleider | Ja |
| Stroomrailbreedte | 12 - 20 mm |
| Max. nom. bedrijfsstroom Ie | 480 A |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product