Eaton Xenergy schakelkast leeg 2060x1200x300mm - 120698
Artikelnummer: 20330834 | Fabrikantnummer: 120698 | EAN: 4015081185283
Omschrijving
Eaton Industries schakelkast leeg, staal, wit, (hxbxd) 2060x1200x300mm, kwaliteitsklasse overig, uitvoering oppervlakte poedercoating, RAL-nummer 9016, montageplaat diepteverstelbaar, vloeropstelling mogelijk, koppelbaar, 2 deuren, EMC, beschermingsgraad (IP) IP30, geschikt voor metrische montage,
Het productnummer van de fabrikant is 120698. Het EAN nummer is 4015081185283. Het interne artikelnummer is 20330834.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Basic
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Slagvastheid | IK08 |
| RAL-nummer | 9016 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 1200 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Met montageplaat | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Diepte | 300 mm |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Ja |
| Hoogte | 2060 mm |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Vrijstaand | Ja |
| Aantal sloten | 0 |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Met deur | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Met hellend dak | Nee |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product