Eaton Xenergy schakelkast leeg 2060x1100x250mm - 142447
Artikelnummer: 20330871 | Fabrikantnummer: 142447 | EAN: 4015081391783
Omschrijving
Eaton Industries schakelkast leeg, staal, grijs, (hxbxd) 2060x1100x250mm, kwaliteitsklasse overig, uitvoering oppervlakte poedercoating, RAL-nummer 7035, vloeropstelling mogelijk, koppelbaar, 2 deuren, beschermingsgraad (IP) IP55, slagvastheid IK10
Het productnummer van de fabrikant is 142447. Het EAN nummer is 4015081391783. Het interne artikelnummer is 20330871.
Aanvullende informatie
Het normveld inbouwsysteem EP is een systeem voor opbouw van fabrieksklare, typebeproefde schakelapparaatcombinaties
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Schakelkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Basic
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Slagvastheid | IK10 |
| RAL-nummer | 7035 |
| Kleur | Grijs |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Diepte | 250 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Transparant deksel | Nee |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Breedte | 1100 mm |
| Montageplaat diepteverstelbaar | Nee |
| Mastbevestiging | Nee |
| Met zichtdeur | Nee |
| Met rugzijdige deur | Nee |
| Koppelbaar | Ja |
| Geschikt voor metrische montage | Ja |
| Aantal deuren | 2 |
| Hoogte | 2060 mm |
| Met ventilatiedeur | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Poedercoating |
| Vrijstaand | Ja |
| Aantal sloten | 0 |
| Aantal connectorgaten | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor wandinbouw | Nee |
| Hoekmodel | Nee |
| Tussenbouw | Nee |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Nee |
| Vloerstaand wandmodel | Nee |
| Met deur | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Met hellend dak | Nee |
| Met deksel/afdekking | Nee |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product