Eaton Stappenschakelaar contacten: 10 10 A frontplaat: 1-5 60 ° 5 stapp - 041671
Artikelnummer: 21546233 | Fabrikantnummer: 041671 | EAN: 4015080416715
Omschrijving
Eaton Industries TM besturingsschakelaar, uitvoering schakelaar standenschakelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat, frontschildgrootte 30x30mm, 2 polen, 5 schakelstanden, geschikt voor frontbevestiging, uitvoering van het bedieningselemen draaigreep, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP65,
Het productnummer van de fabrikant is 041671. Het EAN nummer is 4015080416715. Het interne artikelnummer is 21546233.
Aanvullende informatie
Stappenschakelaar, Assortiment: Stuurschakelaar, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, CSA, UL, Stuurschakelaar conform IEC/EN 60947-5-1, Stuurstroomscheider conform IEC/EN 60947-5-1, Typekenner: TM, Met zwarte draaigreep en frontplaat, Contacten: 10, Aantal niveaus: 5 stappen 60°, beschermingsgraad: Front IP65, Bouwvorm: inbouw, Schakelhoek: 60 °, Schakelverhouding: vast, Zonder 0-stand, 5 schakelkamer(s), nominale continu stroom: Iu= 10 A, Frontplaat: 1-5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Besturingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
TM
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 2 |
| Nom. continustroom Iu | 10 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Uitvoering schakelaar | Standenschakelaar |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Met nulstand | Nee |
| Frontschildgrootte | 30 x 30 mm |
| Aantal schakelstanden | 5 |
| Breedte in module-eenheden | 0 |
| Frontmontage | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Eaton Stappenschakelaar contacten: 10 10 A frontplaat: 1-5 60 ° 5 stapp
Artikelnummer: 21546233
Fabrikantnummer: 041671