Eaton BESTSCHAK TM-2-8231/IVS - 225345
Artikelnummer: 21548578 | Fabrikantnummer: 225345 | EAN: 4015082253455
Omschrijving
Eaton Industries TM besturingsschakelaar, uitvoering schakelaar standenschakelaar, apparaatbouwvorm inbouwapparaat, frontschildgrootte 30x30mm, 1 pool, 4 schakelstanden, uitvoering van het bedieningselemen draaigreep, beschermingsgraad frontzijde (IP) IP30, beschermingsgraad frontzijde (NEMA) 2,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 225345. Het EAN nummer is 4015082253455. Het interne artikelnummer is 21548578.
| Klasse |
Besturingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
TM
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Nom. continustroom Iu | 10 A |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Uitvoering schakelaar | Standenschakelaar |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 500 V |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Met nulstand | Nee |
| Frontschildgrootte | 30 x 30 mm |
| Aantal schakelstanden | 4 |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 2 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product