Eaton Stappenschakelaar contacten: 5 20 A frontplaat: 0-5 45 ° 5 stappe - 088684
Artikelnummer: 21264707 | Fabrikantnummer: 088684 | EAN: 4015080886846
Omschrijving
Eaton Industries besturingsschakelaar, uitvoering schakelaar standenschakelaar, 1 pool, max. nom. bedrijfsspanning Ue bij A 690V, nom. continustroom Iu 20A, 6 schakelstanden, met nulstand, apparaatbouwvorm inbouwapparaat, breedte in module-eenheden 4, geschikt voor vloerbevestiging,
Het productnummer van de fabrikant is 088684. Het EAN nummer is 4015080886846. Het interne artikelnummer is 21264707.
Aanvullende informatie
Stappenschakelaar, Assortiment: Stuurschakelaar, normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, IEC/EN 60204, CSA, UL, Lastscheider conform IEC/EN 60947-3, Typekenner: T0, Met zwarte draaigreep en frontplaat, Contacten: 5, Aantal niveaus: 5 stappen 45°, beschermingsgraad: Front IP30, Bouwvorm: Verdelerinbouw, Schakelhoek: 45 °, Schakelverhouding: vast, Met 0-stand, 3 schakelkamer(s), nominale continu stroom: Iu= 20 A, Frontplaat: 0-5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Besturingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 1 |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat |
| Met nulstand | Ja |
| Uitvoering schakelaar | Standenschakelaar |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Compleet apparaat in behuizing | Nee |
| Met terugvering in nulstand | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP30 |
| Frontschildgrootte | 48 x 48 mm |
| Aantal schakelstanden | 6 |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 2 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Eaton Stappenschakelaar contacten: 5 20 A frontplaat: 0-5 45 ° 5 stappe
Artikelnummer: 21264707
Fabrikantnummer: 088684