Eaton Stroomtrafo hf3a 75/5 - 741B0012
Artikelnummer: 22355284 | Fabrikantnummer: 741B0012 | EAN: 5703498700074
Omschrijving
Stroomtrafo HF3A, 75/5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 741B0012. Het EAN nummer is 5703498700074. Het interne artikelnummer is 22355284.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T-Line
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1.5 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 75 A |
| Openingsdiameter | 17 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 20 - 20 mm |
| Hoogte opening | 17 - 17 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product