Eaton Stroomtrafo HF4B 150/5 class 0.2S special - 741C2079
Artikelnummer: 22620778 | Fabrikantnummer: 741C2079 | EAN: 5703498702764
Omschrijving
Stroomtrafo HF4B, 150/5, Class 0.2S Special
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 741C2079. Het EAN nummer is 5703498702764. Het interne artikelnummer is 22620778.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T-Line
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 150 A |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1.25 VA |
| Openingsdiameter | 28 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 40 - 40 mm |
| Hoogte opening | 25 - 25 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product