Eaton Stroomtrafo HF4B 250/5 - 741C2063
Artikelnummer: 22620768 | Fabrikantnummer: 741C2063 | EAN: 5703498701149
Omschrijving
Stroomtrafo HF4B, 250/5
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 741C2063. Het EAN nummer is 5703498701149. Het interne artikelnummer is 22620768.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T-Line
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 250 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Openingsdiameter | 28 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Breedte opening | 40 - 40 mm |
| Hoogte opening | 25 - 25 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product