Eaton Stroomtrafo HF6 2000/1 - 741F0037
Artikelnummer: 22620803 | Fabrikantnummer: 741F0037 | EAN: 5703498701897
Omschrijving
Stroomtrafo HF6, 2000/1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 741F0037. Het EAN nummer is 5703498701897. Het interne artikelnummer is 22620803.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T-Line
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 2000 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 30 VA |
| Openingsdiameter | 55 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 56 - 56 mm |
| Breedte opening | 110 - 110 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product