Eaton Stroomtrafo hf7a 2000/1 - 741H0034
Artikelnummer: 22620818 | Fabrikantnummer: 741H0034 | EAN: 5703498702269
Omschrijving
Stroomtrafo HF7A, 2000/1
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 741H0034. Het EAN nummer is 5703498702269. Het interne artikelnummer is 22620818.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T-Line
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 1 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 2000 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 30 VA |
| Openingsdiameter | 65 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 60 - 60 mm |
| Breedte opening | 80 - 80 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product