Eaton Stroomtransformator 100/5a KL.1,0 1,5va - 149434
Artikelnummer: 21032406 | Fabrikantnummer: 149434 | EAN: 4015081457700
Omschrijving
Eaton Industries stroommeettransformator, primaire meetstroomsterkte In 100A, secundaire nom. stroom 5A, secundair (meet)schijnvermogen 1.5VA, uitvoering doorsteekstroomomvormer, nauwkeurigheidsklasse 1, secundaire aansluiting schroefaansluiting
Het productnummer van de fabrikant is 149434. Het EAN nummer is 4015081457700. Het interne artikelnummer is 21032406.
Aanvullende informatie
Stroomomzetters voor fase-afstand 100 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NH fuse based
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 100 A |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 1.5 VA |
| Opgenomen vermogen | 1.5 W |
| Aantal primaire ingangen | 0 |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product