Eaton Stroomtransformator 150/5a KL.1,0 2,5va - 149435
Artikelnummer: 20354509 | Fabrikantnummer: 149435 | EAN: 4015081457717
Omschrijving
Eaton Industries stroommeettransformator, primaire meetstroomsterkte In 150A, secundaire nom. stroom 5A, secundair (meet)schijnvermogen 2.5VA, uitvoering doorsteekstroomomvormer, nauwkeurigheidsklasse 1, secundaire aansluiting schroefaansluiting
Het productnummer van de fabrikant is 149435. Het EAN nummer is 4015081457717. Het interne artikelnummer is 20354509.
Aanvullende informatie
Stroomomzetters voor fase-afstand 100 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NH fuse based
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Primaire meetstroomsterkte In | 150 A |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 2.5 VA |
| Aantal primaire ingangen | 0 |
| Opgenomen vermogen | 2.5 W |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product