Eaton Stroomtransformator 300/5a KL.0,5 2,5va - 149444
Artikelnummer: 21032463 | Fabrikantnummer: 149444 | EAN: 4015081457809
Omschrijving
Eaton Industries stroommeettransformator, primaire meetstroomsterkte In 300A, secundaire nom. stroom 5A, secundair (meet)schijnvermogen 2.5VA, uitvoering doorsteekstroomomvormer, nauwkeurigheidsklasse 0.5, secundaire aansluiting schroefaansluiting
Het productnummer van de fabrikant is 149444. Het EAN nummer is 4015081457809. Het interne artikelnummer is 21032463.
Aanvullende informatie
Stroomomzetters voor fase-afstand 185 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NH fuse based
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 0.5 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 300 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 2.5 VA |
| Aantal primaire ingangen | 0 |
| Opgenomen vermogen | 2.5 W |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product