Eaton Stroomtransformator 300/5a KL.1,0 3,75va - 149450
Artikelnummer: 21032403 | Fabrikantnummer: 149450 | EAN: 4015081457861
Omschrijving
Eaton Industries stroommeettransformator, primaire meetstroomsterkte In 300A, secundaire nom. stroom 5A, secundair (meet)schijnvermogen 3.75VA, uitvoering doorsteekstroomomvormer, nauwkeurigheidsklasse 1, secundaire aansluiting schroefaansluiting
Het productnummer van de fabrikant is 149450. Het EAN nummer is 4015081457861. Het interne artikelnummer is 21032403.
Aanvullende informatie
Stroomomzetters voor fase-afstand 185 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NH fuse based
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 300 A |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 3.75 VA |
| Aantal primaire ingangen | 0 |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Opgenomen vermogen | 3.75 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product