Eaton Stroomtransformator 500/5a KL.1,0 5va - 149452
Artikelnummer: 21032485 | Fabrikantnummer: 149452 | EAN: 4015081457885
Omschrijving
Eaton Industries stroommeettransformator, primaire meetstroomsterkte In 500A, secundaire nom. stroom 5A, secundair (meet)schijnvermogen 5VA, uitvoering doorsteekstroomomvormer, nauwkeurigheidsklasse 1, secundaire aansluiting schroefaansluiting
Het productnummer van de fabrikant is 149452. Het EAN nummer is 4015081457885. Het interne artikelnummer is 21032485.
Aanvullende informatie
Stroomomzetters voor fase-afstand 185 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NH fuse based
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Primaire meetstroomsterkte In | 500 A |
| Opgenomen vermogen | 5 W |
| Aantal primaire ingangen | 0 |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product