Eaton Stroomtransformator 600/5a KL.1,0 5va - 149453
Artikelnummer: 21032461 | Fabrikantnummer: 149453 | EAN: 4015081457892
Omschrijving
Eaton Industries stroommeettransformator, primaire meetstroomsterkte In 600A, secundaire nom. stroom 5A, secundair (meet)schijnvermogen 5VA, uitvoering doorsteekstroomomvormer, nauwkeurigheidsklasse 1, secundaire aansluiting schroefaansluiting
Het productnummer van de fabrikant is 149453. Het EAN nummer is 4015081457892. Het interne artikelnummer is 21032461.
Aanvullende informatie
Stroomomzetters voor fase-afstand 185 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
NH fuse based
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Primaire meetstroomsterkte In | 600 A |
| Geijkt | Nee |
| Nauwkeurigheidsklasse | 1 |
| Met koperrail | Nee |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 5 |
| Snapbevestiging | Nee |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Opgenomen vermogen | 5 W |
| Aantal primaire ingangen | 0 |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product