Eaton Stuurstroomtrafo 1-fase stuurtransformator 230-230V 630va - 040644
Artikelnummer: 20474607 | Fabrikantnummer: 040644 | EAN: 4015080406440
Omschrijving
Eaton Industries 1-fase stuurtransformator
Het productnummer van de fabrikant is 040644. Het EAN nummer is 4015080406440. Het interne artikelnummer is 20474607.
Aanvullende informatie
Stuurstroomtrafo
Stuurtransformator, Assortiment: 1-fase stuurtransformatoren ST..., Basisfunctie: 1-fase stuur-, scheidings- en veiligheidstransportmatoren STI, STZ, Nom. ingangsspanning: 230 ± 5 % V, Nom. uitgangsspanning: 230 V, nominaal vermogen: 0.63 kVA, kortstondig vermogen: 1.7 kVA, beschermingsgraad: IP00, Normen en bepalingen Gebouwd en beproefd volgens: IEC/EN 61558-2-2/2-4/2-6, VDE 0570 deel 2-2, VDE 0570 deel 2-6 (veiligheidstransformator), VDE 0570 deel 2-4 (scheidingstransformator), Toepasbaar conform: IEC/EN 60204-1, ÖVE-EN 13, VDE 0113, VDE 0100 deel 410
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Stuurtransformator, Assortiment: 1-fase stuurtransformatoren ST..., Basisfunctie: 1-fase stuur-, scheidings- en veiligheidstransportmatoren STI, STZ, Nom. ingangsspanning: 230 ± 5 % V, Nom. uitgangsspanning: 230 V, nominaal vermogen: 0.63 kVA, kortstondig vermogen: 1.7 kVA, beschermingsgraad: IP00, Normen en bepalingen Gebouwd en beproefd volgens: IEC/EN 61558-2-2/2-4/2-6, VDE 0570 deel 2-2, VDE 0570 deel 2-6 (veiligheidstransformator), VDE 0570 deel 2-4 (scheidingstransformator), Toepasbaar conform: IEC/EN 60204-1, ÖVE-EN 13, VDE 0113, VDE 0100 deel 410
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Stuurstroomtrafo
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 145 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Diepte | 107 mm |
| Breedte | 151 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| (Meet)schijnvermogen | 630 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 4.1 % |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | 38 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton Stuurstroomtrafo 1-fase stuurtransformator 230-230V 630va
Artikelnummer: 20474607
Fabrikantnummer: 040644