Eaton 1FASESTTF STI0,8(230/230) - 026641
Artikelnummer: 22668712 | Fabrikantnummer: 026641 | EAN: 4015080266419
Omschrijving
Eaton Industries 1-fase stuurtransformator, (hxbxd) 145x151x124mm, primaire spanning 1 230V, secundaire spanning 1 230V, uitgevoerd als scheidingstrafo, uitgevoerd als veiligheidstrafo, (Meet)schijnvermogen 800VA, beschermingsgraad (IP) IP00, isolatiemateriaal-klasse conform IE B,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 026641. Het EAN nummer is 4015080266419. Het interne artikelnummer is 22668712.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Stuurstroomtrafo
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 145 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Breedte | 151 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 124 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| (Meet)schijnvermogen | 800 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.2 % |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | 25 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product