Eaton Stuurtransformator 100va 1P primair 230V secundair 230V - 204940
Artikelnummer: 21548292 | Fabrikantnummer: 204940 | EAN: 4015082049409
Omschrijving
Eaton Industries 1-fase stuurtransformator
Het productnummer van de fabrikant is 204940. Het EAN nummer is 4015082049409. Het interne artikelnummer is 21548292.
Aanvullende informatie
Stuurtransformator, Assortiment: 1-fase stuurtransformatoren ST..., Basisfunctie: 1-fase stuurtransformatoren, Nom. uitgangsspanning: 230 V, nominaal vermogen: 0.1 kVA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Besturingstrafo
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 85 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Diepte | 75 mm |
| Hoogte | 91 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| (Meet)schijnvermogen | 100 VA |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 10 % |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | 8 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton Stuurtransformator 100va 1P primair 230V secundair 230V
Artikelnummer: 21548292
Fabrikantnummer: 204940