Eaton T nokkenschakelaar lastscheider ip65 8P 32a 207194 - 206925
Artikelnummer: 21264847 | Fabrikantnummer: 206925 | EAN: 4015082069254
Omschrijving
Eaton Industries 1-fase stuurtransformator, (bxhxd) 121x119x88mm, uitgevoerd als veiligheidstrafo, uitgevoerd als scheidingstrafo, primaire spanning 1 208 - 600V, secundaire spanning 1 115V, secundaire spanning 2 115V, (Meet)schijnvermogen 315VA, isolatiemateriaal-klasse conform IE B,
Het productnummer van de fabrikant is 206925. Het EAN nummer is 4015082069254. Het interne artikelnummer is 21264847.
Aanvullende informatie
AAN-UIT-schakelaar, Assortiment: AAN-UIT-schakelaar, Typekenner: T3, Met zwarte draaigreep en frontplaat, 8-polig, beschermingsgraad: IP65, Bouwvorm: Opbouw, Schakelhoek: 90 °, Schakelverhouding: vast, Frontplaat: 0-1, Nom. vermogen AC-23A, 50 - 60 Hz 400 V: P = 15 kW, nominale continu stroom: Iu = 32 A, 4 schakelkamer(s), normen en bepalingen: IEC/EN 60947, VDE 0660, IEC/EN 60204, CSA, UL, Lastscheider conform IEC/EN 60947-3
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Besturingstrafo
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 121 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 124 mm |
| Diepte | 88 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Ja |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Ja |
| (Meet)schijnvermogen | 315 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 5 % |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Secundaire spanning 2 | 115 - 115 V |
| Primaire spanning 1 | 208 - 600 V |
| Secundaire spanning 1 | 115 - 115 V |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | 21 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton T nokkenschakelaar lastscheider ip65 8P 32a 207194
Artikelnummer: 21264847
Fabrikantnummer: 206925