Eaton 1FASESTTF UTI0,8-24 - 206935
Artikelnummer: 23323200 | Fabrikantnummer: 206935 | EAN: 4015082069353
Omschrijving
Eaton Industries 1-fase stuurtransformator
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 206935. Het EAN nummer is 4015082069353. Het interne artikelnummer is 23323200.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Besturingstrafo
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Breedte | 151 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 124 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.2 % |
| Secundaire spanning 1 | 24 - 24 V |
| Secundaire spanning 2 | 0 - 0 V |
| Primaire spanning 10 | 0 - 0 V |
| Primair spanning 9 | 0 - 0 V |
| Primaire spanning 8 | 0 - 0 V |
| Primaire spanning 7 | 0 - 0 V |
| Primaire spanning 6 | 0 - 0 V |
| Primaire spanning 5 | 0 - 0 V |
| Primaire spanning 4 | 0 - 0 V |
| Primaire spanning 3 | 0 - 0 V |
| Secundaire spanning 3 | 0 - 0 V |
| Primaire spanning 2 | 0 - 0 V |
| Secundaire spanning 6 | 0 - 0 V |
| Secundaire spanning 10 | 0 - 0 V |
| Secundaire spanning 8 | 0 - 0 V |
| Secundaire spanning 4 | 0 - 0 V |
| Secundaire spanning 5 | 0 - 0 V |
| Secundaire spanning 9 | 0 - 0 V |
| Secundaire spanning 7 | 0 - 0 V |
| Primaire spanning 1 | 208 - 600 V |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product