Eaton 1FASESTTF STN0,2(230/230) - 204951
Artikelnummer: 21548294 | Fabrikantnummer: 204951 | EAN: 4015082049515
Omschrijving
Eaton Industries 1-fase stuurtransformator, (hxbxd) 112x106x83mm, primaire spanning 1 230V, secundaire spanning 1 230V, (Meet)schijnvermogen 200VA, beschermingsgraad (IP) IP00, isolatiemateriaal-klasse conform IE B, relatieve kortsluitspanning Uk 6.8%, geleidermateriaal koper
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 204951. Het EAN nummer is 4015082049515. Het interne artikelnummer is 21548294.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Besturingstrafo
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 106 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Diepte | 83 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 112 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 200 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 6.8 % |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Secundaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Primaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | 15 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product