Eaton Stuurtransformator 500va 1P primair 400V secundair 24V - 221516
Artikelnummer: 21548521 | Fabrikantnummer: 221516 | EAN: 4015082215163
Omschrijving
Eaton Industries 1-fase stuurtransformator
Het productnummer van de fabrikant is 221516. Het EAN nummer is 4015082215163. Het interne artikelnummer is 21548521.
Aanvullende informatie
Stuurtransformator, Assortiment: 1-fase stuurtransformatoren ST..., Basisfunctie: 1-fase stuurtransformatoren, Nom. ingangsspanning: 400 ± 5 % V, Nom. uitgangsspanning: 24 V, nominaal vermogen: 0.5 kVA, kortstondig vermogen: 0.88 kVA, beschermingsgraad: IP00, Normen en bepalingen Gebouwd en beproefd volgens: IEC/EN 61558-2-2, VDE 0570 deel 2-2, Toepasbaar conform: IEC/EN 60204-1, ÖVE-EN 13, VDE 0113, VDE 0100 deel 410
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Besturingstrafo
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 121 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Diepte | 120 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Hoogte | 133 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 500 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 4.1 % |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Secundaire spanning 1 | 24 - 24 V |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | 7 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton Stuurtransformator 500va 1P primair 400V secundair 24V
Artikelnummer: 21548521
Fabrikantnummer: 221516