Eaton Besturingstrafo 1-fase stuurtransformator 230-230V 630va - 221517
Artikelnummer: 20474289 | Fabrikantnummer: 221517 | EAN: 4015082215170
Omschrijving
Eaton Industries STN 230/24Vac 1-fase stuurtransformator, (bxhxd) 151x211x100mm, primaire spanning 1 230Vac, secundaire spanning 1 24Vac, (Meet)schijnvermogen 630VA, isolatiemateriaal-klasse conform IE B, relatieve kortsluitspanning Uk 3.8%
Het productnummer van de fabrikant is 221517. Het EAN nummer is 4015082215170. Het interne artikelnummer is 20474289.
Aanvullende informatie
Stuurtransformator, Assortiment: 1-fase stuurtransformatoren ST..., Basisfunctie: 1-fase stuurtransformatoren, Nom. ingangsspanning: 230 ± 5 % V, Nom. uitgangsspanning: 24 V, nominaal vermogen: 0.63 kVA, kortstondig vermogen: 1.51 kVA, beschermingsgraad: IP00, Normen en bepalingen Gebouwd en beproefd volgens: IEC/EN 61558-2-2, VDE 0570 deel 2-2, Toepasbaar conform: IEC/EN 60204-1, ÖVE-EN 13, VDE 0113, VDE 0100 deel 410
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Besturingstrafo
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Breedte | 151 mm |
| Hoogte | 157 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Diepte | 121 mm |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 630 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 3.8 % |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Secundaire spanning 1 | 24 - 24 V |
| Primaire spanning 1 | 230 - 230 V |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | 32 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product
Eaton Besturingstrafo 1-fase stuurtransformator 230-230V 630va
Artikelnummer: 20474289
Fabrikantnummer: 221517