Eaton 1FASESTTF STN0,8(400/24) - 221520
Artikelnummer: 21548523 | Fabrikantnummer: 221520 | EAN: 4015082215200
Omschrijving
Eaton Industries 1-fase stuurtransformator, (hxbxd) 157x151x138mm, primaire spanning 1 400V, secundaire spanning 1 24V, (Meet)schijnvermogen 800VA, beschermingsgraad (IP) IP00, isolatiemateriaal-klasse conform IE B, relatieve kortsluitspanning Uk 2.5%, geleidermateriaal koper
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 221520. Het EAN nummer is 4015082215200. Het interne artikelnummer is 21548523.
| Klasse |
1-fase stuurtransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Besturingstrafo
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Breedte | 151 mm |
| Diepte | 138 mm |
| Hoogte | 157 mm |
| Kortsluitvast | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Geschikt voor printmontage | Nee |
| Uitgevoerd als spaartransformator | Nee |
| Ringkern | Nee |
| Uitgevoerd als scheidingstrafo | Nee |
| Uitgevoerd als veiligheidstrafo | Nee |
| Isolatiemateriaal-klasse conform IEC 85 | B |
| (Meet)schijnvermogen | 800 VA |
| Relatieve kortsluitspanning Uk | 2.5 % |
| Geleidermateriaal | Koper |
| Secundaire spanning 1 | 24 - 24 V |
| Primaire spanning 1 | 400 - 400 V |
| Opgenomen vermogen in standby-stand | 6 W |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product