Eaton SW-DT 4 analoog in (0-10V 0-20ma) - 144062
Artikelnummer: 10778017 | Fabrikantnummer: 144062 | EAN: 4015081405923
Omschrijving
Eaton Industries EU veldbus dec. peri. ana.in/uitg.mod, (bxdxh) 35x102x90mm, beschermingsgraad (IP) IP20, 4 analoge ingangen, configureerbare analoge ingangen, opgenomen vermogen 0.6W, analoge ingangen, resolutie 4Bit, beschermingsgraad (NEMA) 1, configureerbare analoge uitgangen,
Het productnummer van de fabrikant is 144062. Het EAN nummer is 4015081405923. Het interne artikelnummer is 10778017.
Aanvullende informatie
SmartWire-DT deelnemer voor aansluiting van analoge ingangssignalen, automatische adresinstelling, module met 4 analoge ingangen 0-10V/0-20mA, individueel configureerbaar, aansluiting met Push-In klemmen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
EU
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 35 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| Frontinbouw mogelijk | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Diepte | 102 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Opgenomen vermogen | 0.6 W |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Aantal analoge ingangen | 4 |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal analoge uitgangen | 0 |
| Ingang, thermo-element | Nee |
| Uitgang, stroom | Nee |
| Configureerbare analoge ingangen | Ja |
| Ingang, spanning | Ja |
| Uitgang, spanning | Nee |
| Configureerbare analoge uitgangen | Ja |
| Ingangssignaal configureerbaar | Nee |
| Ingang, stroom | Ja |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Uitgangssignaal configureerbaar | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Analoge ingangen, resolutie | 4 Bit |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 1 |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse II | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse III | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie 2 | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep A (Acetyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep B (waterstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep C (ethyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep D (propaan) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep E (metaalstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep F (koolstofhoudend stof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep G (niet geleidende stof) | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Huidige product