Eaton Systeem 55 Install.Aut 6ka 2P+2N 16a B-kar flex - 1742418
Artikelnummer: 26704414 | Fabrikantnummer: 1742418 | EAN: 8711426529366
Omschrijving
Install.aut 6kA 2P+2N 16A B-kar FLEX
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1742418. Het EAN nummer is 8711426529366. Het interne artikelnummer is 26704414.
| Klasse |
Installatieautomaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Inbouwdiepte | 60 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Aantal polen (totaal) | 4 |
| Aantal beveiligde polen | 2 |
| Overspanningscategorie | 2 |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 6 kA |
| Nevenapparaat mogelijk | Ja |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 400 V | 6 kA |
| Nom. isolatiespanning Ui | 440 V |
| Verliesvermogen | 0 W |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 400 V | 0 kA |
| Nom. afschakelvermogen Icu IEC 60947-2 bij 230 V | 0 kA |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1 - 25 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1 - 25 mm² |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 55 °C |
| Nom. stoothoudspanning (Uimp) | 4 kV |
| Categorieën |
Installatieautomaat
Componenten Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Systeem 55 Install.Aut 6ka 2P+2N 16a B-kar flex
Artikelnummer: 26704414
Fabrikantnummer: 1742418