Eaton HM330 meterbord met sleuf 332x223 mm - Systeem 55 zwart - 1965351
Artikelnummer: 12946573 | Fabrikantnummer: 1965351 | EAN: 8711426207684
Het productnummer van de fabrikant is 1965351. Het EAN nummer is 8711426207684. Het interne artikelnummer is 12946573.
| Klasse |
Meterbord
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9005 |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Zwart |
| Breedte | 223 mm |
| Slagvastheid | Overig |
| Beveiliging | Geen |
| Geschikt voor vermogensschakelaar | Nee |
| Aantal fasen | 3 |
| Diepte | 79 mm |
| Hoogte | 332 mm |
| Verlengstuk | Nee |
| Met zekeringensleuf | Nee |
| Categorieën |
Componenten
Eaton systeem 55 Groepenkasten |
Artikelnummer: 12946573
Fabrikantnummer: 1965351