Eaton Systeem 55 omsch.kast - 1969917
Artikelnummer: 12947053 | Fabrikantnummer: 1969917 | EAN: 8711426427327
Het productnummer van de fabrikant is 1969917. Het EAN nummer is 8711426427327. Het interne artikelnummer is 12947053.
Eaton Systeem 55, schakelkast
- 690 Vac
- Geschikt voor gebruikscategorie AC-23A.
- Omschakelaar = type QM, 40 A, driepolig + N, 690 Vac (draai).
| Klasse |
Schakelaarkast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 220 mm |
| Aantal polen | 4 |
| Hoogte | 165 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Transparant deksel/deur | Nee |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Diepte | 79 mm |
| Nom. stroom | 40 A |
| Plaatsing t.o.v. railsysteem | Universeel |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Uitvoering | Met deksel |
| Bediening achter deksel/deur | Nee |
| Categorieën |
Componenten
Eaton systeem 55 Groepenkasten |