Eaton Systeem 55 Installatiekast KV-I-20G1400-HS-44+a - 6168838
Artikelnummer: 23637150 | Fabrikantnummer: 6168838 | EAN: 9010238148734
Omschrijving
Installatiekast KV-I-20G1400-HS-44+A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 6168838. Het EAN nummer is 9010238148734. Het interne artikelnummer is 23637150.
| Klasse |
Installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Systeem 55
Toon alle producten in deze serie |
| Met contactdoos | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 220 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal fasen | 1 |
| Hoogte | 275 mm |
| Afsluitbaar | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Met transparant deksel | Nee |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Breedte in module-eenheden | 11 |
| Nom. afschakelvermogen Icn EN 60898 bij 230 V | 10 kA |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Inbouwhoogte | 45 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Soort afdekking | Deksel |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Kookgroep | Geen |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Nee |
| Met beltransformator | Nee |
| Totaal aantal groepen | 3 |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 2 |
| Aantal directe groepen | 2 |
| Aantal rijen | 1 |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Type sluiting | Overig |
| Aantal aardlekautomaten | 0 |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 0 |
| Aantal lichtgroepen | 0 |
| Geschikt voor data | Nee |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | 40 A |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 0 |
| Bescherming hoofdschakelaar | Nee |
| Aardlekschakelaar op de voeding (RCD) | Nee |
| Hoge afschermingsgraad (High-integrity) | Nee |
| Met meter | Nee |
| Zekering lastscheider (MCB + 2 x RCD) | Nee |
| Dubbele aardlekzekering (2 x RCD) | Nee |
| Aantal driefasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | 0 |
| Inbouwbreedte | 192.5 mm |
| Aantal eenfasige miniatuurstroomonderbrekers (MCB) | 2 |
| Uitgaande verbindingen met connectors voor insteekbare gebouwinstallatie | Nee |
| Aantal aardlekstroomonderbrekers/AFDD | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Systeem 55 Installatiekast KV-I-20G1400-HS-44+a
Artikelnummer: 23637150
Fabrikantnummer: 6168838