Eaton SCHKST LG 105863 - 105863
Artikelnummer: 22637368 | Fabrikantnummer: 105863 | EAN: 4015081056408
Omschrijving
Eaton Industries schakelaarkast leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 105863. Het EAN nummer is 4015081056408. Het interne artikelnummer is 22637368.
| Klasse |
Schakelaarkast leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T en P accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 200 mm |
| Hoogte | 160 mm |
| Met transparant deksel | Nee |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diepte | 280 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Model | Opbouw |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product