Eaton T-Line Stroomtrafo HF6, 1000/5, class 0.2S - 741F0050
Artikelnummer: 23708887 | Fabrikantnummer: 741F0050 | EAN: 5703498701934
Omschrijving
Stroomtrafo HF6, 1000/5, Class 0.2S
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 741F0050. Het EAN nummer is 5703498701934. Het interne artikelnummer is 23708887.
| Klasse |
Stroommeettransformator
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T-Line
Toon alle producten in deze serie |
| Met aanraakbeveiliging | Nee |
| Secundair (meet)schijnvermogen | 5 VA |
| Geijkt | Nee |
| Snapbevestiging | Ja |
| Met koperrail | Nee |
| Aantal primaire ingangen | 1 |
| Secundaire nom. stroom | 5 A |
| Nauwkeurigheidsklasse | 3 |
| Primaire meetstroomsterkte In | 1000 A |
| Overstroombegrenzingsfactor | FS 10 |
| Openingsdiameter | 55 mm |
| Aansluiting secundair | Schroefaansluiting |
| Hoogte opening | 56 - 56 mm |
| Breedte opening | 110 - 110 mm |
| Model | Doorsteekstroomomvormer |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Huidige product