Eaton T nokkenschakelaar Hoofdschakelaar T5-2-8324/ea/SVB-SW - 096710
Artikelnummer: 26561754 | Fabrikantnummer: 096710 | EAN: 4015080967101
Omschrijving
Hoofdschakelaar T5-2-8324/EA/SVB-SW
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 096710. Het EAN nummer is 4015080967101. Het interne artikelnummer is 26561754.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 88 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Hoogte | 88 mm |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Diepte | 140 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 30 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 100 A |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Ja |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 55 kW |
| Schakelvermogen bij 400 V | 55 kW |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 2 kA |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 1.7 kA |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton T nokkenschakelaar Hoofdschakelaar T5-2-8324/ea/SVB-SW
Artikelnummer: 26561754
Fabrikantnummer: 096710