Eaton BESTSCHAK T3-2-15435/I2 - 222758
Artikelnummer: 22675767 | Fabrikantnummer: 222758 | EAN: 4015082227586
Omschrijving
Eaton Industries besturingsschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 222758. Het EAN nummer is 4015082227586. Het interne artikelnummer is 22675767.
| Klasse |
Besturingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 2 |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Met nulstand | Ja |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Apparaatbouwvorm | Opbouwtoestel |
| Compleet apparaat in behuizing | Ja |
| Met terugvering in nulstand | Ja |
| Uitvoering schakelaar | Omschakelaar |
| Frontschildgrootte | 48 x 48 mm |
| Aantal schakelstanden | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 0 |
| Beschermingsgraad frontzijde (NEMA) | 12 |
| Uitvoering van het bedieningselement | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product