Eaton T nokkenschakelaar Stalen Behuizing met nokkenschakelaar 20a 6P draaigreep zwart vergrend - 197410
Artikelnummer: 25671268 | Fabrikantnummer: 197410 | EAN: 4015081938568
Het productnummer van de fabrikant is 197410. Het EAN nummer is 4015081938568. Het interne artikelnummer is 25671268.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 150 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 6 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 135 mm |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Diepte | 200 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 6 kA |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 20 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 5.5 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 5.5 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.32 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 13.3 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Eaton Draaigreep rood afsluitbaar met hangslot voor T0
Artikelnummer: 10560970
Fabrikantnummer: 057892
Eaton Ombouwset naar hoofdschakelaar greep rood geel voor D0-/E-/Z
Artikelnummer: 21546390
Fabrikantnummer: 062638
Artikelnummer: 25671268
Fabrikantnummer: 197410