Eaton T nokkenschakelaar Stalen Behuizing met nokkenschakelaar 32a 6P draaigreep zwart vergrend - 197458
Artikelnummer: 25671283 | Fabrikantnummer: 197458 | EAN: 4015080895954
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Stalen behuizing met nokkenschakelaar 32A 6P draaigreep zwart vergrend
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 197458. Het EAN nummer is 4015080895954. Het interne artikelnummer is 25671283.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 200 mm |
| Vergrendelbaar | Ja |
| Aantal polen | 6 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 32 A |
| Diepte | 250 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 11 kW |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Ja |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 32 A |
| Uitvoering als werkschakelaar | Ja |
| Schakelvermogen bij 400 V | 15 kW |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 15 kW |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 1 kA |
| Uitvoering van het bedieningselement | Deurkoppelingsdraaiaandrijving |
| Apparaatbouwvorm | Compleet apparaat in behuizing ingebouwd |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.65 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | 12 |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | 32 A |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Eaton T nokkenschakelaar Stalen Behuizing met nokkenschakelaar 32a 6P draaigreep zwart vergrend
Eaton Draaigreep rood afsluitbaar met hangslot voor T0
Eaton Draaigreep rood afsluitbaar met hangslot voor T0
Eaton Draaigreep rood afsluitbaar met hangslot voor T0
Artikelnummer: 10560970
Fabrikantnummer: 057892
Huidige product
Eaton T nokkenschakelaar Stalen Behuizing met nokkenschakelaar 32a 6P draaigreep zwart vergrend
Artikelnummer: 25671283
Fabrikantnummer: 197458