Eaton T nokkenschakelaar T0-Schakelaar - 030734
Artikelnummer: 25670149 | Fabrikantnummer: 030734 | EAN: 4015080307341
Omschrijving
T0-Schakelaar
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 030734. Het EAN nummer is 4015080307341. Het interne artikelnummer is 25670149.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Hoogte | 48 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 20 A |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Uitvoering van het bedieningselement | Korte draaigreep |
| Breedte | 48 mm |
| Kleur bedieningselement | Zwart |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 6 kA |
| Diepte | 105 mm |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 5.5 kW |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | 690 V |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | 20 A |
| Schakelvermogen bij 400 V | 5.5 kW |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | 5.5 kW |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | Overig |
| Aantal schakelaars | 1 |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 0.32 kA |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 690 - 690 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product