Eaton T nokkenschakelaar T0-Schakelaar - 200043
Artikelnummer: 25671298 | Fabrikantnummer: 200043 | EAN: 4015082000431
Omschrijving
T0-Schakelaar
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 200043. Het EAN nummer is 4015082000431. Het interne artikelnummer is 25671298.
| Klasse |
Lastscheider
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
T nokkenschakelaar
Toon alle producten in deze serie |
| Vergrendelbaar | Nee |
| Diepte | 43 mm |
| Hoogte | 48 mm |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Breedte | 48 mm |
| Geschikt voor verdelerinbouw | Nee |
| Geschikt voor tussenbouw | Nee |
| Uitvoering als werkschakelaar | Nee |
| Uitvoering als noodstopinrichting | Nee |
| Geschikt voor frontmontage 4-gats | Nee |
| Uitschakelspoel optioneel | Nee |
| Uitvoering als veiligheidsschakelaar | Nee |
| Geschikt voor frontmontage centraal | Nee |
| Uitvoering als hoofdschakelaar | Nee |
| Uitvoering als omkeerschakelaar | Nee |
| Geschikt voor vloermontage | Nee |
| Met voorbereide bekabeling | Nee |
| Aantal polen | |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | |
| Breedte in module-eenheden | |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | kW |
| Nom. continustroom Iu | A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | kA |
| Aantal schakelaars | |
| Nom. vermogen, AC-23, 400 V | kW |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | kA |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue bij AC | V |
| Nom. continustroom, AC-21, 400 V | A |
| Schakelvermogen bij 400 V | kW |
| Nom. continustroom, AC-23, 400 V | A |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | - V |
| Aansluitdoorsnede | - mm² |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product