Eaton Tekstschild 18x18 transparant ontspannen - 086755
Artikelnummer: 22352746 | Fabrikantnummer: 086755 | EAN: 4015080867555
Omschrijving
Tekstschild, 18x18, transparant, ontspannen
Het productnummer van de fabrikant is 086755. Het EAN nummer is 4015080867555. Het interne artikelnummer is 22352746.
Aanvullende informatie
Praktisch transparant inlegplaatje met opgedrukt symbool, gebruiksgereed voor gebruik op RMQ16 signaaldrukknoppen en vlakke signaallampen met frontafmetingen 18x18 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Lens drukknop/signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
RMQ M16
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 14 mm |
| Diameter | 0 mm |
| Met opschrift | Ja |
| Hoogte | 14 mm |
| Uitvoeringsvorm lens | Vierkant |
| Inbouwdiameter | 16 mm |
| Kleur lens | Grijs |
| Bouwvorm | Vlak/plat |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product