Eaton Tijdr.24-240vac50/60HZ 24-48VDC) uit/.wis 1 wiss. - 262684
Artikelnummer: 20207660 | Fabrikantnummer: 262684 | EAN: 4015082626846
Omschrijving
Eaton Industries ETR 2 tijdrelais, (bxdxh) 17.5x63x70mm, tijdbereik 0.05 - 360000s, functie opkomvertragend, nom. stuurspanning bij DC 24 - 48V, nom. stuurspanning bij AC 50 Hz 24 - 240V, 1 uitgangen, vertraagd, wis, DRA (DIN-rail adapter), bedrijfsspanning bij DC 24 - 48V,
Het productnummer van de fabrikant is 262684. Het EAN nummer is 4015082626846. Het interne artikelnummer is 20207660.
Aanvullende informatie
Elektronisch tijdrelais ETR2, 17,5mm breed, tijdbereik 0,05s-100h, 1 wisselcontact opkomend vertraagd
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Tijdrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
ETR
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 17.5 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Diepte | 63 mm |
| Functie opkomvertragend | Ja |
| Functie ster-driehoek | Nee |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Functie afvalvertragend | Nee |
| Functie uitschakelwissend | Nee |
| Functie pulsvormend | Nee |
| Aantal uitgangen, vertraagd, wisselcontact | 1 |
| Met halfgeleideruitgang | Nee |
| Functie inschakelwissend | Nee |
| Opsteekbaar op hulpcontactblok | Nee |
| Uitgangen, omschakelbaar vertraagd/onvertraagd | Nee |
| Functie knipperend beginnend met pauze, vaste tijd | Nee |
| Klokfunctie, met pauze beginnend, variabel | Nee |
| Functie knipperend beginnend met impuls, vaste tijd | Nee |
| Klokfunctie, met puls beginnend, variabel | Nee |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, maakcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, onvertraagd, wisselcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, verbreekcontact | 0 |
| Aantal uitgangen, vertraagd, maakcontact | 0 |
| Nom. stroom | 3 A |
| Frontmontage | Nee |
| Tijdbereik | 0.05 - 360000 s |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 48 V |
| Geschikt als afstandsbediening | Nee |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 48 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Ja |
| Categorieën |
Tijdrelais
Industrieel |
Huidige product
Eaton Tijdr.24-240vac50/60HZ 24-48VDC) uit/.wis 1 wiss.
Artikelnummer: 20207660
Fabrikantnummer: 262684