Eaton Toestelkast met hoedprofiel ip66 kunststof 16 module - 1860888
Artikelnummer: 10916839 | Fabrikantnummer: 1860888 | EAN: 8711426212091
Omschrijving
Eaton Industries Halyester groepenkast, leeg, grijs, (bxhxd) 360x270x181mm, met DIN-rail, breedte in module-eenheden 16, beschermingsgraad (IP) IP66, transparant deksel/deur, 1 rijen, behuizing kunststof, opbouw, soort afdekking deksel, uitvoering deksel met uitsparing, aanbouwmogelijkheid,
Het productnummer van de fabrikant is 1860888. Het EAN nummer is 8711426212091. Het interne artikelnummer is 10916839.
Aanvullende informatie
Installatiekast met DIN-rail leeg
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast met DIN-rail leeg
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Halyester
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| RAL-nummer | 7035 |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Inbouwdiepte | 50 mm |
| Breedte | 360 mm |
| Kleur | Grijs |
| Met montageplaat | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Uitvoering deksel | Met uitsparing |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Met slot | Nee |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Soort afdekking | Deksel |
| Type deur | Enkel |
| Hoogte | 270 mm |
| Aantal rijen | 1 |
| Diepte | 181 mm |
| Verzegelbaar | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Breedte in module-eenheden | 16 |
| Type sluiting | Overig |
| Inwendige diepte | 165 mm |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Nee |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Met DIN-rail | Ja |
| Aantal openingen voor stopcontacten | |
| Categorieën |
Modulekasten
Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Toestelkast met hoedprofiel ip66 kunststof 16 module
Artikelnummer: 10916839
Fabrikantnummer: 1860888