Eaton Trafo-beveiligingsschakelaar PKZM0-10-T 3polig 6,3..10a . - 088916
Artikelnummer: 22352779 | Fabrikantnummer: 088916 | EAN: 4015080889168
Omschrijving
Eaton Industries PKZ vermogensschakelaar, 3 polen, nom. continustroom Iu 10A, positie aansluiting hoofdstroomcirc overig, compleet apparaat incl. beveiliging, omegarailmontage optioneel, uitvoering van het bedieningselemen draaiknop, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb.,
Het productnummer van de fabrikant is 088916. Het EAN nummer is 4015080889168. Het interne artikelnummer is 22352779.
Aanvullende informatie
Transformatorbeveiligingsschakelaar conform IEC/EN60947, 3-polig bouwgrootte PKZM0, met instelbare overbelastings- en onvertraagde maximaal beveiliging, fase-uitvalgevoelig, schroef en klikmontage, met schroefklemmen, kapinbouwmaat 45 mm, nom. bedrijfsspanning Ue 690V, beschermingsgraad IP20, vingeraanrakingsveilig conform VDE 0106 T.100, leverbaar toebehoren: hulpcontact, spanningsafschakelblok
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 150 kA |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Nom. continustroom Iu | 10 A |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 6.3 - 10 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 224 - 224 A |
| Met tripcontact | Ja |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Verliesvermogen | 6.29 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton Trafo-beveiligingsschakelaar PKZM0-10-T 3polig 6,3..10a .
Artikelnummer: 22352779
Fabrikantnummer: 088916