Eaton Trafo-beveiligingsschakelaar PKZM0-16-T 3polig 10..16a . - 088917
Artikelnummer: 22352780 | Fabrikantnummer: 088917 | EAN: 4015080889175
Omschrijving
Eaton Industries PKZ vermogensschakelaar, 3 polen, nom. continustroom Iu 16A, positie aansluiting hoofdstroomcirc overig, compleet apparaat incl. beveiliging, omegarailmontage optioneel, uitvoering van het bedieningselemen draaiknop, apparaatbouwvorm inbouwapparaat vaste inb.,
Het productnummer van de fabrikant is 088917. Het EAN nummer is 4015080889175. Het interne artikelnummer is 22352780.
Aanvullende informatie
Transformatorbeveiligingsschakelaar conform IEC/EN60947, 3-polig bouwgrootte PKZM0, met instelbare overbelastings- en onvertraagde maximaal beveiliging, fase-uitvalgevoelig, schroef en klikmontage, met schroefklemmen, kapinbouwmaat 45 mm, nom. bedrijfsspanning Ue 690V, beschermingsgraad IP20, vingeraanrakingsveilig conform VDE 0106 T.100, leverbaar toebehoren: hulpcontact, spanningsafschakelblok
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Vermogensschakelaar voor trafo-, generator- en installatiebeveiliging
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
PKZ
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Geïntegreerde aardsluitingsbeveiliging | Nee |
| Motoraandrijving geïntegreerd | Nee |
| Nom. afschakelvermogen Icu bij 400 V, 50 Hz | 50 kA |
| Met geïntegreerde onderspanningsspoel | Nee |
| Motoraandrijving optioneel | Nee |
| Nom. continustroom Iu | 16 A |
| Apparaatbouwvorm | Inbouwapparaat vaste inbouw techniek |
| Compleet apparaat incl. beveiligingsunit | Nee |
| Omegarailmontage optioneel | Ja |
| Uitvoering van het bedieningselement | Draaiknop |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Positie aansluiting hoofdstroomcircuit | Overig |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 10 - 16 A |
| Instelbereik onvertraagde kortsluitbeveiliging | 358 - 358 A |
| Met tripcontact | Ja |
| Nom. spanning | 690 - 690 V |
| Verliesvermogen | 6 W |
| Geschikt voor DIN-rail (Omega-rail) montage | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Eaton Trafo-beveiligingsschakelaar PKZM0-16-T 3polig 10..16a .
Artikelnummer: 22352780
Fabrikantnummer: 088917