Eaton CrystalWay Inlegpictogram (verticaal) crystalway 20M, iso A, pijl rechts - LUM10586
Artikelnummer: 23227912 | Fabrikantnummer: LUM10586 | EAN: 3660191105860
Omschrijving
Inlegpictogram (verticaal) CrystalWay 20m, ISO A, pijl rechts
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LUM10586. Het EAN nummer is 3660191105860. Het interne artikelnummer is 23227912.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Crystalway
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 200 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Rechts |
| Breedte | 101.8 mm |
| Materiaaldikte | 0.175 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton CrystalWay Inlegpictogram (verticaal) crystalway 20M, iso A, pijl rechts
Artikelnummer: 23227912
Fabrikantnummer: LUM10586