Eaton CrystalWay Inlegpictogram (verticaal) crystalway 20M, iso B, pijl links - LUM10585
Artikelnummer: 23227915 | Fabrikantnummer: LUM10585 | EAN: 3660191105853
Omschrijving
Inlegpictogram (verticaal) CrystalWay 20m, ISO B, pijl links
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LUM10585. Het EAN nummer is 3660191105853. Het interne artikelnummer is 23227915.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Crystalway
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 200 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Betekenis pictogram | Vluchtweg |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Richting | Links |
| Breedte | 101.8 mm |
| Materiaaldikte | 0.175 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product
Eaton CrystalWay Inlegpictogram (verticaal) crystalway 20M, iso B, pijl links
Artikelnummer: 23227915
Fabrikantnummer: LUM10585