Eaton Blessing transfer crystalway led iso Z 20M - LUM10576
Artikelnummer: 23227911 | Fabrikantnummer: LUM10576 | EAN: 3660191105761
Omschrijving
Inlegpictogram CrystalWay 20m, ISO Z, blind
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is LUM10576. Het EAN nummer is 3660191105761. Het interne artikelnummer is 23227911.
| Klasse |
Pictogram noodverlichting
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Crystalway
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 200 mm |
| Herkenningsafstand | 20 m |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Betekenis pictogram | Overig |
| Breedte | 101.8 mm |
| Richting | Geen |
| Materiaaldikte | 0.175 mm |
| Model | Inlegvel/-plaat |
| Categorieën |
Noodverlichting
Armaturen |
Huidige product