Eaton Transportogen set 2 stuks-met bevestigingsmateriaal - 193464
Artikelnummer: 22620568 | Fabrikantnummer: 193464 | EAN: 9010238024120
Omschrijving
Transportogen set 2 stuks - met bevestigingsmateriaal
Het productnummer van de fabrikant is 193464. Het EAN nummer is 9010238024120. Het interne artikelnummer is 22620568.
Aanvullende informatie
xEnergy
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
| Klasse |
Componenten voor transport voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
xEnergy Safety CI
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 50 mm |
| RAL-nummer | 7001 |
| Hoogte | 30 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Uitvoering | Transportoog |
| Categorieën | Groepenkasten |
Huidige product
Eaton Transportogen set 2 stuks-met bevestigingsmateriaal
Artikelnummer: 22620568
Fabrikantnummer: 193464